Revit

Програмне забезпечення Autodesk Revit є окремий додаток, яке підтримує робочий процес BIM від розробки концепції до будівництва. Рішення Autodesk Revit дозволяє створювати точні моделі проекту, оптимізувати продуктивність і забезпечити ефективну взаємодію між учасниками проекту.

Дізнатись ціну

У програмі Autodesk Revit для інформаційного моделювання будівель представлені інструменти для проектування архітектурних елементів, інженерних систем і будівельних конструкцій. Ці інструменти дозволяють краще скоординувати роботу фахівців в різних областях.

Основні можливості Autodesk Revit:

  • Параметричне моделювання. Параметричні компоненти - це основа проектування компонентів будівель в Autodesk Revit, що дозволяє реалізувати проектний задум як на рівні простих елементів, так і на рівні складних збірок.
  • Спільна робота в режимі реального часу. Спільна робота дозволяє декільком учасникам проектної групи працювати над одним і тим же проектом одночасно в рамках центральної моделі зі сховища.
  • Забезпечення узгодженості. Завдяки функції двобічної асоціативності будь-яка зміна має відображатися у всіх елементах моделі. Інформація про модель Revit автоматично оновлюється по всій моделі.

Задати запитання