Adobe Acrobat Pro DC

Програмне забезпечення Adobe Acrobat Pro DC - це повністю оновлена настільна версія кращого в світі рішення для роботи з файлами PDF. До складу продукту входить мобільний додаток, що дозволяє заповнювати, підписувати та надсилати форми PDF з будь-яких пристроїв. Хмарні сервіси Document Cloud в Acrobat Pro DC дозволяють створювати, експортувати, редагувати і відслідковувати файли PDF, відкриваючи їх в будь-якому web-браузері. Останні версії файлів завжди будуть доступні незалежно від того, на якому пристрої відбувається робота.

Дізнатись ціну

Функції Acrobat Pro DC:

 • Редагування файлів PDF. Зміни в тексті і зображеннях безпосередньо в файлі PDF: додавання нових абзаців одним клацанням або киснем, виправлення помилок, переупорядочивание сторінок, обрізка або заміна фотографій прямо на ходу. Щоб працювати ефективно, не обов'язково весь час перебувати в офісі. Завдяки мобільному додатку Acrobat DC для iPad є додавання і редагування тексту, а також зміна порядку розташування сторінок в документі PDF, з будь-якого місця.
 • Експорт з файлів PDF. Перетворення файлів PDF в вихідні документи Microsoft Office зі збереженням шрифтів, форматування і всього проекту. Перетворення створених матеріалів, що зберігаються в форматі PDF, в зручні для редагування документи Microsoft Word. Перетворення таблиць PDF в зручні для редагування і аналізу таблиці Microsoft Excel в браузері або на мобільному пристрої, навіть при роботі поза офісом. Перетворення документів PDF в форматований файл PPTX, який можна редагувати і змінювати в додатку Microsoft PowerPoint, всього в кілька кліків миші.
 • Створення файлів PDF. На відміну від інших програм для роботи з файлами PDF, новий продукт Acrobat Pro DC надає повний набір інструментів, що дозволяють створювати високоякісні документи PDF в будь-який час і на будь-якому пристрої. Перетворення документів Word, Excel або PowerPoint в файл PDF, спільне рецензування, захист від редагування і інші функції. Друк файлів практичних будь-яких форматів в форматі PDF - для цього достатньо вибрати Adobe PDF в якості принтера. Збереження відсканованих або сфотографованих документів в PDF і перетворення сторінок HTML в PDF-файлів.
 • Заповнення і підписання форм. Перетворення будь-яких паперових і електронних документів в форму PDF. Отриману форму можна заповнити, підписати і відправити з настільного комп'ютера, з браузера або з планшета. Інструмент «Заповнити та підписати» або додаток Adobe Fill & Sign для планшетів iPad і Android для заповнення будь-яких документів або цифрових форм. Підпис будь-якого документа де завгодно: на роботі, вдома або в дорозі. Додавання і відправка заповненої форми іншим користувачам декількома клацаннями миші. Більше не потрібно друкувати документи.
 • Об'єднання файлів. Об'єднання декількох файлів (документів, таблиць, повідомлень електронної пошти і т. П.) До загального документ PDF.
 • Отримання юридично визнаних електронних підписів. Відправка документів на підпис кількома клацанням миші. Одержувачі можуть підписувати документи в будь-якому місці за допомогою браузера або мобільного пристрою. Відстеження непідписаних, підписаних або очікують підпису документів. Отримання повідомлень про підписи по електронній пошті і відправка нагадувань колегам про необхідність підписати документ. Автоматичне ведення обліку і додавання електронних підписів в корпоративні додатки. Порівняння версій документів.
 • Захист файлів PDF. Застосування паролів PDF і установка прав для роботи з файлами. Можливість безповоротного видалення конфіденційних даних.
 • Створення файлів PDF, що відповідають вимогам стандартів. Відповідність вимогам стандартів ISO PDF. Стандартизація повсякденних операцій з форматом PDF і додавання електронних підписів в документи.

Нове у версії Adobe Acrobat DC:

 • Використання камери як сканер. Можливість створити професійний документ PDF з знімка з підтримкою пошуку, до якого можна надати доступ іншим користувачам.
 • PDF-файли завжди під рукою. Завдяки функції Mobile Link всі останні переглянуті файли PDF надійно зберігаються в Adobe Document Cloud, тому можна продовжити роботу з того моменту, на якому зупинилися.
 • Заповнення і підпис будь-яких форм - ще швидше. Конвертація друкованих та електронних документів в PDF-файли з можливістю швидкого заповнення, додавання підписів і відправки.
 • Мобільний офіс. Додаток Acrobat DC, доповнене сервісами Document Cloud, включає безліч інструментів для перетворення і редагування документів PDF, а також додавання в них підписів. Цю програму можна використовувати де завгодно.
 • Електронні підписи. Будь-який користувач може поставити на документі підпис, що має юридичну силу, просто провівши пальцем по екрану сенсорного пристрою або зробивши кілька кліків в браузері.
 • Документи Adobe PDF стали ще розумнішими. Створюючи PDF-файл за допомогою Acrobat, користувач отримує «розумний» документ, в якому шрифти і форматування відображаються саме так, як він їх встановив.