Купити AutoCAD або AutoCAD LT

За більш ніж 20 років роботи, компанія Autodesk стала світовим лідером в області автоматізірованногопроектірованія для самих різних галузей - будівництва, машинобудування, землеуправління, созданіявіртуальной реальності, анімації та багатьох інших. Серед її продуктів не тільки відомий всім інженерам AutoCAD (Автокад), але і стали звичними 3DMax, Autodesk Revit, Civil і ін.

ТОВ «Інфотех» - єдиний офіційний реселлер Autodesk в м.Дніпро, а також єдиний срібний партнер південно-східного регіону України.

Ми надаємо можливість купити AutoCAD (Автокад), AutoCAD LT та інші продукти Autodesk не тільки підприємствам Дніпра та Дніпропетровської області, а й здійснюємо поставку по всій Україні. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальний комплекс ліцензійного програмного забезпечення, оформлять продаж в найкоротші терміни, здійснять грамотну технічну підтримку і, за бажанням замовника, навчать в сертифікованому навчальному центрі Autodesk.

При бажанні купити один з продуктів Autodesk або задати питання, з нами можна зв'язатися по телефону (056) 371-43-54 та за допомогою форми зворотного зв'язку.