Украина, Днепр, ул.Князя Владимира Великого (бывшая Плеханова) 18 б

ДП «Львівдіпронафтохім»

Шановний Сергій Георгійович,

ДП «Львівдіпронафтохім», Львівський інститут з проектування нафтопереробних і нафтохімічних підприємств висловлює свою подяку ТОВ «Інфотех» за взаємовигідну і плідну співпрацю протягом декількох років. За час нашої спільної роботи, ТОВ «Інфотех» проявило себе як надійний партнер, який виконує взяті на себе зобов'язання, завжди готовий оперативно надати консультативну та технічну підтримку з питань комплексної автоматизації нашого підприємства. ТОВ «Інфотех» надає допомогу в підборі, впровадженні і супроводі програмних засобів Autodesk, тримає в курсі новин на ринку програмного забезпечення.

За весь період співробітництва, починаючи з 2011 року, поставки програмного забезпечення здійснювалися в строк і в повному обсязі. У процесі роботи співробітники компанії виявляли високий рівень професіоналізму і комунікабельності.

Колектив нашого інституту задоволений компетенцією і професіоналізмом співробітників ТОВ «Інфотех», рівнем обслуговування та технічною підтримкою програмного забезпечення Autodesk. ТОВ «Інфотех» максимально відповідає нашим вимогам як постачальник програмного забезпечення.

Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.«Інфотех» – це команда професіоналів, з якими можна мати справу! 

З повагою,

Валерій Васильович Курліщук

Директор ДП «Львівдіпронафтохім»